Dotazy občanů - - Oficiální web MP Klecany
Městská Policie Klecany - Městský úřad Klecany - oficiální web města Městská Policie Klecany - Městský úřad Klecany - oficiální web města

Dotazy občanů

uražené zábradlí

9.2.2018, Lenka Lisá

Dobrý den, dnes v noci nám nějaký řidič urazil svým autem polovinu ochranného zábradlí u vjezdu č. p. 286 v ulici Do Klecánek (pod Farm Table). Musel nabourat dokonce v protisměru a jen díky zábradlí se mu nepodařilo skončit na našem pozemku. Zanechal nám tu zbytky svého auta včetně poklice značka Volswagen. Rádi bychom tímto požádali řidiče aby si přišel poklici vyzvednout a zábradlí zaplatit nebo uvést do původního stavu. Není to poprvé a rychlostní omezení na 30 km/h evidentně nepomáhá. Dotaz na město zní - je v budoucnu v toto úseku plánováno nějaké opatření pro ochranu chodců, například vyznačený chodník jako je tomu v Klecánkách? Děkuji předem za odpověď.

Odpověď

12.2.2018

Vážená paní Lisá,

děkuji za Vaši potěšující zprávu, že se viník nehody sám přihlásil a je ochoten záležitost vyřešit.

K Vašemu dotazu - uvažujeme o prodloužení vyznačeného chodníku na vozovce z Klecánek až ke stávajícímu chodníku, který končí pod náměstím. Necháme náš záměr zpracovat projektantem a posoudit příslušnými orgány (dopravní policie, Odbor dopravy ORP Brandýs n. L. - Stará Boleslav). Doufám, že se nám podaří najít řešení, které zvýší bezpečnost chodců v tomto nepřehledném úseku.

S pozdravem Daniel Dvořák, místostarosta

Zpět